Vogelringstation Blix°ya
Vogelringstation Blix°ya

Ringaantallen 2017

Jaar:
Soort Previous Spring 2017 Autumn 2017 Totaal 2017 Totaal per 2017 Controls Terugmeldingen Daily maxima Annual maxima
Knobbelzwaan900093234
Sperwer22000220224
Buizerd10000100022
Visarend200020011
Smelleken100010011
Kievit100010011
Watersnip700070012
Houtsnip300030111
Oeverloper500050024
Stormmeeuw400040033
Houtduif200020022
Koekoek200020011
Dwerguil900090012
Bosuil610171045
Ransuil100010011
Ruigpootuil300030011
Nachtzwaluw900090024
Gierzwaluw1530001530156135
Draaihals4500045001114
Grijskopspecht100010011
Groene Specht100010011
Zwarte Specht100010011
Grote Bonte Specht933039600213
Kleine Bonte Specht18000180015
Veldleeuwerik100011011
Oeverzwaluw11900011900921
Boerenzwaluw824100082416122961365
Huiszwaluw8600086002370
Boompieper6470006470152326
Graspieper6800068001719
Gele Kwikstaart4660004660036136
Witte Kwikstaart881018900413
Winterkoning349000349001162
Heggemus171930317222593335
Roodborst278540427891368475
Noordse Nachtegaal700070024
Blauwborst12800012800839
Gekraagde Roodstaart12900012900944
Paapje19500019500840
Tapuit600060024
Merel49220249402665
Kramsvogel720007200620
Zanglijster37800037810655
Koperwiek193000193021032
Grote Lijster900090024
Sprinkhaanzanger300030011
Rietzanger12800012801735
Bosrietzanger213000213011441
Kleine Karekiet4508000450883246528
Spotvogel32000320026
Zwartkop197500019750160417
Tuinfluiter213500021350349502
Sperwergrasmus100010011
Braamsluiper29200029200770
Grasmus465000465011689
Fluiter700070012
Tjiftjaf5403035430132122
Fitis1044010110441581301670
Goudhaan138120213830174404
Grauwe Vliegenvanger640006400614
Bonte Vliegenvanger494000494002546
Staartmees197000197001545
Pimpelmees34245805834820032309
Koolmees27278408428111253277
Kuifmees68101690038
Zwarte Mees33210010342001047
Matkopmees29030329300529
Glanskopmees18720218900715
Boomklever21500021500815
Taigaboomkruiper14900014900617
Grauwe Klauwier230000230001263
Klapekster15000150013
Gaai49000490126
Ekster10000100023
Bonte Kraai300030123
Spreeuw290002900611
Huismus100010011
Ringmus760007602623
Vink165300016531129367
Keep8140008140064200
Groenling116700011674938184
Putter200020011
Sijs147600014763836208
Kneu200020011
Frater400040022
Kleine Barmsijs108000108001441
Grote Barmsijs9400094002123
Kruisbek700070023
Roodmus11000110013
Goudvink8090008090327138
Geelgors125300012530236203
Ortolaan100010011
Rietgors3639000363971655479
15 soorten van 95 in totaal583101781785848852125
English | Norsk | Svenska | Dansk | Suomi | Deutsch | Nederlands | Franšais | Espa˝ol | Cat | Portuguŕs | Italiano

Laatst bijgewerkt 2017-05-25 | Copyright ę Vogelringstation Blix°ya | Webmaster: psranke@gmail.com
     Bezoeker # 24073