Estaciˇ dĺanellament de Blix°ya
Estaciˇ dĺanellament de Blix°ya

Anellament 2017

Any:
EspŔcies Anterior Primavera 2017 Tardor 2017 Total 2017 Grand Total Controls Recuperaciˇ Diari mÓxims mÓxims anuals
Cigne mut900093234
Esparver vulgar22000220224
Aligot com˙10000100022
└guila pescadora200020011
Esmerla100010011
Fredeluga gregÓria100010011
Becadell com˙700070012
Becada300030111
Xivitona500050024
Gavina cendrosa400040033
Tudˇ200020022
Cucut200020011
Mussol menut900090012
Gamar˙s610171045
Mussol banyut100010011
Mussol pirinenc300030011
Enganyapastors900090024
Falciot negre1530001530156135
Colltort4500045001114
Picot cendrˇs100010011
Picot verd100010011
Picot negre100010011
Picot garser gros933039600213
Picot garser petit18000180015
Alosa vulgar100011011
Oreneta de ribera11900011900921
Oreneta vulgar824100082416122961365
Oreneta cuablanca8600086002370
Piula dels arbres6470006470152326
Titella6800068001719
Cuereta groga4660004660036136
Cuereta blanca881018900413
Cargolet349000349001162
Pardal de bardissa171930317222593335
Pit-roig278540427891368475
Rossinyol rus700070024
Cotxa blava12800012800839
Cotxa cua-roja12900012900944
Bitxac rogenc19500019500840
C˛lit gris600060024
Merla49220249402665
Griva cerdana720007200620
Tord com˙37800037810655
Tord ala-roig193000193021032
Griva900090024
Boscaler pintat gros300030011
Boscarla dels joncs12800012801735
Boscarla menjamosquits213000213011441
Boscarla de canyar4508000450883246528
Bosqueta icterina32000320026
Tallarol de casquet197500019750160417
Tallarol gros213500021350349502
Tallarol esparverenc100010011
Tallarol xerraire29200029200770
Tallareta vulgar465000465011689
Mosquiter xiulaire700070012
Mosquiter com˙5403035430132122
Mosquiter de passa1044010110441581301670
Reietˇ138120213830174404
Papamosques gris640006400614
Mastegatatxes494000494002546
Mallerenga cuallarga197000197001545
Mallerenga blava34245805834820032309
Mallerenga carbonera27278408428111253277
Mallerenga emplomallada68101690038
Mallerenga petita33210010342001047
Mallerenga capnegra29030329300529
Mallerenga d'aigua18720218900715
Pica-soques blau21500021500815
Raspinell pirinenc14900014900617
Escorxador230000230001263
BotxÝ septentrional15000150013
Gaig49000490126
Garsa10000100023
Cornella emmantellada300030123
Estornell vulgar290002900611
Pardal com˙100010011
Pardal xarrec760007602623
PinsÓ com˙165300016531129367
PinsÓ mec8140008140064200
Verdum116700011674938184
Cadernera200020011
Lluer147600014763836208
Passerell200020011
Passerell becgroc400040022
Passerell golanegre petit108000108001441
Passerell golanegre com˙9400094002123
Trencapinyes700070023
PinsÓ carminat11000110013
PinsÓ borroner8090008090327138
Verderola125300012530236203
HortolÓ100010011
Repicatalons3639000363971655479
15 espŔcies de 95 en total583101781785848852125
English | Norsk | Svenska | Dansk | Suomi | Deutsch | Nederlands | Franšais | Espa˝ol | Cat | Portuguŕs | Italiano

Darrera actualitzaciˇ 2017-05-25 | Copyright ę Estaciˇ dĺanellament de Blix°ya | Webmaster: psranke@gmail.com
     Visitants # 24073