Blixøya Ringmerkingsstasjon
Blixøya Ringmerkingsstasjon

Ringmerking 2017

År:
Art Tidligere Vår 2017 Høst 2017 Total 2017 Grand Total Kontroller Gjenfunn Dagsbeste Årsbeste
Knoppsvane900093234
Spurvehauk22000220224
Musvåk10000100022
Fiskeørn200020011
Dvergfalk100010011
Vipe100010011
Enkeltbekkasin700070012
Rugde300030111
Strandsnipe500050024
Fiskemåke400040033
Ringdue200020022
Gjøk200020011
Spurveugle900090012
Kattugle610171045
Hornugle100010011
Perleugle300030011
Nattravn900090024
Tårnseiler1530001530156135
Vendehals4500045001114
Gråspett100010011
Grønnspett100010011
Svartspett100010011
Flaggspett933039600213
Dvergspett18000180015
Sanglerke100011011
Sandsvale11900011900921
Låvesvale824100082416122961365
Taksvale8600086002370
Trepiplerke6470006470152326
Heipiplerke6800068001719
Gulerle4660004660036136
Linerle881018900413
Gjerdesmett349000349001162
Jernspurv171930317222593335
Rødstrupe278540427891368475
Nattergal700070024
Blåstrupe12800012800839
Rødstjert12900012900944
Buskskvett19500019500840
Steinskvett600060024
Svarttrost49220249402665
Gråtrost720007200620
Måltrost37800037810655
Rødvingetrost193000193021032
Duetrost900090024
Gresshoppesanger300030011
Sivsanger12800012801735
Myrsanger213000213011441
Rørsanger4508000450883246528
Gulsanger32000320026
Munk197500019750160417
Hagesanger213500021350349502
Hauksanger100010011
Møller29200029200770
Tornsanger465000465011689
Bøksanger700070012
Gransanger5403035430132122
Løvsanger1044010110441581301670
Fuglekonge138120213830174404
Gråfluesnapper640006400614
Svarthvit fluesnapper494000494002546
Stjertmeis197000197001545
Blåmeis34245805834820032309
Kjøttmeis27278408428111253277
Toppmeis68101690038
Svartmeis33210010342001047
Granmeis29030329300529
Løvmeis18720218900715
Spettmeis21500021500815
Trekryper14900014900617
Tornskate230000230001263
Varsler15000150013
Nøtteskrike49000490126
Skjære10000100023
Kråke300030123
Stær290002900611
Gråspurv100010011
Pilfink760007602623
Bokfink165300016531129367
Bjørkefink8140008140064200
Grønnfink116700011674938184
Stillits200020011
Grønnsisik147600014763836208
Tornirisk200020011
Bergirisk400040022
Brunsisik108000108001441
Gråsisik9400094002123
Grankorsnebb700070023
Rosenfink11000110013
Dompap8090008090327138
Gulspurv125300012530236203
Hortulan100010011
Sivspurv3639000363971655479
15 arter av 95 totalt583101781785848852125
English | Norsk | Svenska | Dansk | Suomi | Deutsch | Nederlands | Français | Español | Cat | Português | Italiano

Sist oppdatert 2017-05-25 | Copyright © Blixøya Ringmerkingsstasjon | Webmaster: psranke@gmail.com
     Besøkende # 24073